Buy ticket

Exclusive

sidebar
Մոխրոտիկը

Մոխրոտիկը

sidebar
Claude Manie Oscar

Օսկար Կլոդ Մանիե Անոտացիա Մեծ ձեռնարկության տնօրեն Բեռնար Բառնիեին առավոտ վաղ՝ կարևոր լուր հայտնելու պատրվագով անս

sidebar
Հրաշք որոնելիս

Սա մի գեղեցիկ ու բարի պատմություն է հրաշքների մասին: Հեքիաթի հերոսները կրկեսի դերասաններն են, որոնց տնօրենը հեռացնում է

Կախարդական Անտառում

movie

ՈՒժասպառ ու հոգնած Վասիլիսան անդադար փնտրում էր իր կորած Եգորուշկային և Ֆեդինկային՝շարունակ կրկնելով զավակների անունները: Նրան լսում են թխկենի դարձած որդիները ,բայց նրանց օգնության աղերսը չի լսում Վասիլիսան: Անտառում թափառող արջը հանդիպում է Վասիլիսային և հորդորում հեռանալ անտառից, քանի որ չար կախա

icons
   22 December Wednesday 11:00
icons
   22 December Wednesday 13:00
icons
   22 December Wednesday 15:00
icons
   22 December Wednesday 17:00
icons
   23 December Thursday 11:00
icons
   23 December Thursday 13:00
icons
   23 December Thursday 15:00
icons
   23 December Thursday 17:00
icons
   24 December Friday 11:00
icons
   24 December Friday 13:00
icons
   24 December Friday 15:00
icons
   24 December Friday 17:00
icons
   25 December Saturday 11:00
icons
   25 December Saturday 13:00
icons
   25 December Saturday 15:00
icons
   25 December Saturday 17:00
icons
   26 December Sunday 11:00
icons
   26 December Sunday 13:00
icons
   26 December Sunday 15:00
icons
   26 December Sunday 17:00
icons
   27 December Monday 11:00
icons
   27 December Monday 13:00
icons
   27 December Monday 15:00
icons
   27 December Monday 17:00
icons
   28 December Tuesday 11:00
icons
   28 December Tuesday 13:00
icons
   28 December Tuesday 15:00
icons
   28 December Tuesday 17:00
icons
   29 December Wednesday 11:00
icons
   29 December Wednesday 13:00
icons
   29 December Wednesday 15:00
icons
   29 December Wednesday 17:00
icons
   30 December Thursday 11:00
icons
   30 December Thursday 13:00
icons
   30 December Thursday 15:00
icons
   30 December Thursday 17:00
icons
   3 January Monday 11:00
icons
   3 January Monday 13:00
icons
   3 January Monday 15:00
icons
   3 January Monday 17:00
icons
   4 January Tuesday 11:00
icons
   4 January Tuesday 13:00
icons
   4 January Tuesday 15:00
icons
   4 January Tuesday 17:00
icons
   5 January Wednesday 11:00
icons
   5 January Wednesday 13:00
icons
   5 January Wednesday 15:00
icons
   5 January Wednesday 17:00
icons
   7 January Friday 11:00
icons
   7 January Friday 13:00
icons
   7 January Friday 15:00
icons
   7 January Friday 17:00
icons
   8 January Saturday 11:00
icons
   8 January Saturday 13:00
icons
   8 January Saturday 15:00
icons
   8 January Saturday 17:00
icons
   9 January Sunday 11:00
icons
   9 January Sunday 13:00
icons
   9 January Sunday 15:00
icons
   9 January Sunday 17:00
icons
   10 January Monday 11:00
icons
   10 January Monday 13:00
icons
   10 January Monday 15:00
icons
   10 January Monday 17:00
icons
   11 January Tuesday 11:00
icons
   11 January Tuesday 13:00
icons
   11 January Tuesday 15:00
icons
   11 January Tuesday 17:00
icons
   12 January Wednesday 11:00
icons
   12 January Wednesday 13:00
icons
   12 January Wednesday 15:00
icons
   12 January Wednesday 17:00
icons
   13 January Thursday 11:00
icons
   13 January Thursday 13:00
icons
   13 January Thursday 15:00
icons
   13 January Thursday 17:00
Name Row Seat Price Delete
 
  Available tickets Price Number
Choose the quantity and click on the Continue button